Actueel weer Delden (GC LageMors)
Laatste update: 2026-04-01 om 22:39 uur
| Temperatuur | 2.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1002.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 15:05 u |
| Minimum temp. | -1.2 °C om 04:50 u |
| Maximum temp. | 14.2 °C om 17:45 u |
| Windchill | 2.7 °C |
| Hitte index | 2.7 °C |
| Dauwpunt | 1.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 91.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 664.2 W/m2 om 12:25 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 6.0 om 11:35 u |
| Zon op | 07:07 u |
| Zon onder | 20:06 u |